Zawartość wpisu

W dniu dzisiejszym wystartowała kolejna edycja szkoleń menadżerskich dla kobiet – liderek i aktywistek z Rudy Śląskiej i miast ościennych.
To wyjątkowa okazja, by wzmocnić swoje kompetencje przywódcze i menadżerskie oraz zdobyć praktyczne umiejętności potrzebne do skutecznego działania w czasach zmian i transformacji.
Podczas zajęć uczestniczki zgłębiają wiedzę m.in. w zakresie:
- świadomego i efektywnego zarządzania zespołem oraz własnym potencjałem,
- wyznaczania celów i prowadzenia spotkań,
- rozwiązywania konfliktów i motywowania,
- zarządzania zmianą w czasach wyzwań i transformacji.
Szkolenie to nie tylko teoria – uczestniczki wezmą również udział w cyklicznych spotkaniach motywacyjnych, które przygotowują do udziału w Konkursie Inicjatyw Oddolnych w ramach projektu.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny – finansowany ze środków Funduszy Europejskich w ramach Priorytetu FESL.10.00 – Fundusze Europejskie na transformację.


Ostatnie wpisy
-
CZERWIEC 2026 W ŚLĄSKIM INKUBATORZE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – SPRAWDŹ NASZE KALENDARIUM!
-
Cykl Spotkań - Śląskie dla Przedsiębiorcy
-
Kolejny nabór na dofinansowanie do szkoleń!
-
Ruszył nabór na studia podyplomowe dla przedsiębiorców
-
Mobilny Punkt Konsultacyjny Funduszu Górnośląskiego S.A.
-
Współpraca, która wzmacnia śląski biznes!
-
UWAGA!
-
DNI CZWARTEJ PRZYRODY4 ŻYWIOŁY – OGIEŃ
-
Dziś byliśmy częścią czegoś wyjątkowego
-
Wizyta studyjna: Berlin — 7 modeli transformacji miejskiej