Współpraca, która wzmacnia śląski biznes!

Zawartość wpisu

Dziś w Śląskim Inkubatorze Przedsiębiorczości miało miejsce ważne wydarzenie — Izabela Moczko, Prezes Zarządu Śląskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, oraz Joanna Schmid, Prezes Zarządu Śląskiego Funduszu Rozwoju Sp. z o.o., podpisały List Intencyjny o współpracy!

Wspólnym celem obu instytucji jest wspieranie przedsiębiorczości i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w regionie — ze szczególnym naciskiem na mikro, małe i średnie firmy (MŚP).

Co to oznacza w praktyce?

  • Tworzenie przyjaznych warunków dla rozwoju biznesu
  • Współdziałanie z lokalnymi samorządami
  • Organizacja wydarzeń, konferencji i spotkań wspierających MŚP
  • Inicjowanie projektów innowacyjnych dla lokalnych przedsiębiorców

To kolejny krok na rzecz silniejszego, bardziej konkurencyjnego województwa śląskiego. Razem możemy więcej!