Zawartość wpisu

Wczoraj w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach odbyła się wystawa prac Uczestników warsztatów fotograficznych i malarskich, powstałych w trakcie zajęć realizowanych w ramach projektu „Laboratoria czwartej przyrody: aktywizacja społeczności lokalnych w kierunku zielonej transformacji i rozpoznawania lokalnego dziedzictwa antropocenu”
To wyjątkowe wydarzenie było doskonałą okazją, aby:
– zobaczyć efekty twórczej pracy mieszkańców,
– odkryć artystyczne spojrzenie na naturę, dziedzictwo i lokalny krajobraz,
– spotkać się i wspólnie podsumować czas warsztatów w gronie osób zaangażowanych w zieloną transformację i działania społeczne.
Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za obecność oraz inspirującą atmosferę! ![]()

Ostatnie wpisy
-
CZERWIEC 2026 W ŚLĄSKIM INKUBATORZE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – SPRAWDŹ NASZE KALENDARIUM!
-
Cykl Spotkań - Śląskie dla Przedsiębiorcy
-
Kolejny nabór na dofinansowanie do szkoleń!
-
Ruszył nabór na studia podyplomowe dla przedsiębiorców
-
Mobilny Punkt Konsultacyjny Funduszu Górnośląskiego S.A.
-
Współpraca, która wzmacnia śląski biznes!
-
UWAGA!
-
DNI CZWARTEJ PRZYRODY4 ŻYWIOŁY – OGIEŃ
-
Dziś byliśmy częścią czegoś wyjątkowego
-
Wizyta studyjna: Berlin — 7 modeli transformacji miejskiej