Zawartość wpisu

Od 19 grudnia br. rusza nabór dokumentów do projektu: „Szansa na (samo)zatrudnienie-bis”.
Od 19.12.2024r. do 17.01.2025r. potrwa nabór dokumentów do projektu: „Szansa na (samo)zatrudnienie-bis”, w którym będzie można otrzymać do 100 tyś. zł dofinansowania na otwarcie działalności gospodarczej.
Projekt skierowany jest do osób zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej, które spełniają ŁĄCZNIE dwa kryteria dostępu:
– są osobami pracującymi lub zamieszkującymi (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego) na obszarze wskazanym w Terytorialnym Planie Sprawiedliwej Transformacji Województwa Śląskiego 2030, tj. wyłącznie jednego z 7 podregionów górniczych województwa śląskiego, tj.: podregionu katowickiego, sosnowieckiego, tyskiego, bytomskiego, gliwickiego, rybnickiego oraz bielskiego;
– są osobami zagrożonymi, przewidzianymi do zwolnienia lub zwolnionymi (w okresie po 28 maja 2021 r.) z przyczyn niedotyczących pracownika.
Szczegółowe informacje: czytaj więcej
Ostatnie wpisy
-
CZERWIEC 2026 W ŚLĄSKIM INKUBATORZE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – SPRAWDŹ NASZE KALENDARIUM!
-
Cykl Spotkań - Śląskie dla Przedsiębiorcy
-
Kolejny nabór na dofinansowanie do szkoleń!
-
Ruszył nabór na studia podyplomowe dla przedsiębiorców
-
Mobilny Punkt Konsultacyjny Funduszu Górnośląskiego S.A.
-
Współpraca, która wzmacnia śląski biznes!
-
UWAGA!
-
DNI CZWARTEJ PRZYRODY4 ŻYWIOŁY – OGIEŃ
-
Dziś byliśmy częścią czegoś wyjątkowego
-
Wizyta studyjna: Berlin — 7 modeli transformacji miejskiej