Zawartość wpisu

Od 18 do 22 listopada trwa kolejny nabór do projektu „Usługi rozwojowe – dotacje na szkolenia i studia podyplomowe” na studia podyplomowe.
Projekt współfinansowany jest ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.10 Fundusze Europejskie na transformację działanie FESL.10.17 Kształcenie osób dorosłych.
Link do naboru: NABÓR 5
Szczegółowe informację o projekcie: PROJEKT
Ostatnie wpisy
-
CZERWIEC 2026 W ŚLĄSKIM INKUBATORZE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – SPRAWDŹ NASZE KALENDARIUM!
-
Cykl Spotkań - Śląskie dla Przedsiębiorcy
-
Kolejny nabór na dofinansowanie do szkoleń!
-
Ruszył nabór na studia podyplomowe dla przedsiębiorców
-
Mobilny Punkt Konsultacyjny Funduszu Górnośląskiego S.A.
-
Współpraca, która wzmacnia śląski biznes!
-
UWAGA!
-
DNI CZWARTEJ PRZYRODY4 ŻYWIOŁY – OGIEŃ
-
Dziś byliśmy częścią czegoś wyjątkowego
-
Wizyta studyjna: Berlin — 7 modeli transformacji miejskiej