Wirtualny adres

 

Zależy Ci na obniżeniu kosztów działalności? Skorzystaj z naszej oferty Wirtualnego Adresu!

Usługa Wirtualnego Adresu w Śląskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Sp. z o.o. to nasza najbardziej ekonomiczna propozycja dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Opcja Wirtualnego Adresu polega na udostępnieniu przez nas naszego adresu do rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej oraz korzystaniu z naszej infrastruktury w podejmowaniu klientów.

 

Myśl niestandardowo! Nasze rozwiązanie pozwoli Ci pracować, bez koncentrowania się na kosztach utrzymania biura!

Oszczędności pieniędzy.
Wynajem biura to wciąż rosnące koszty.
Biuro wirtualne to gwarancja dużych oszczędności. Decydując się na nie, nie musisz ponosić kosztów kaucji i czynszu, wyposażenia i eksploatacji.

Oszczędności czasu. Odbierzemy za Ciebie poczta poleconą lub paczkę 24 h na dobę. W naszym budynku znajdziesz zarówno miejsce na spotkanie biznesowe czy obiad biznesowy, dla Ciebie i Twoich klientów dostępny będzie bezpłatny parkingmiejscu.

Dostęp do szeregu usług.
Wirtualne biuro to dostęp do wielu usług.
Zyskujesz nie tylko adres do celów rejestracyjnych i korespondencyjnych, ale i obsługę korespondencyjną, miejsce do organizacji spotkań, preferencyjne stawki wynajmu pomieszczeń, w tym sal konferencyjnych.

Dostęp zespołu specjalistów m.in. z zakresu pozyskiwani środków zewnętrznych, organizacji i administracji frmy, marketingu, prawa w pakietach Wirtualnego biura + do 5h gratis usługi.

           

Wszytkie ceny zawarte w ofercie są cenami netto.