Oferta pracy

Śląski Inkubator Przedsiębiorczości poszukuje osoby na stanowisko:
Dziennikarz/sekretarz redakcji w "Wiadomościach Rudzkich"

Wymagania:

  • Umiejętność pisania tekstów poprawnych językowo,
  • "Lekkie" pióro,
  • Umiejętność wykonywania zdjęć,
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w prowadzeniu kanałów w social mediach,
  • Znajomość lokalnej tematyki dot. Rudy Śląskiej,
  • Terminowość i rzetelność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Warunki pracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełny etat,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Praca w redakcji o ugruntowanej pozycji,
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole,
  • Praca w komfortowym biurze z dobrą kawą i herbatą,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca stacjonarna (z możliwością pracy zdalnej).

Obowiązki:

  • Zgłaszanie tematów do publikacji,
  • Zbieranie, opracowywanie oraz przygotowywanie tekstów do publikacji w gazecie Wiadomości Rudzkie oraz na portalu internetowym,
  • Obsługa social mediów,
  • Wykonywanie zdjęć,
  • Zamieszczanie galerii zdjęć oraz tekstów na portalu www.wiadomoscirudzkie.pl ,
  • Uczestniczenie w imprezach miejskich
  • Pełnienie dyżurów reporterskich,
  • Zbieranie i przetwarzanie dokumentacji potwierdzających przedstawione w tekstach dziennikarskich fakty.

Zgłoszenia (CV oraz przykładowe trzy teksty własne - może być w formie linków) prosimy przesyłać na adres: Pokaż e-mail w terminie do 29 lutego br. W tytule proszę wpisać: Rekrutacja - dziennikarz/sekretarz redakcji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie pamiętaj o dołączeniu niniejszej klauzuli zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Śląski Inkubator Przedsiębiorczości sp. z o.o (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji".