Polecane firmy

Vermont

Firma Vermont ro grupa wykwalifikowanych specjalistów IT, absolwentów Politechniki Śląskiej. Specjalizujemy się w outsourcingu usług informatycznych dla MSP. Misją naszej firmy jest budowa sprawnych i niezawodnych systemów informatycznych, które wspomogą naszych klientów w ich rozwoju.

Firma Vermont Rafał Sapota wykonała dla nas stronę: www.inkubatorsl.pl

Doktryna jakości

Książka Andrzeja Jacka Blikle o nowej filozofi zarządzania jest efektem doświadczeń, jakie autor nabywał w latach 1990 – 2010, wdrażając zarządzanie jakością (TQM) w rodzinnej firmie, a także ucząc tej metody w innych firmach i na uczelniach wyższych, co zresztą czynię do dziś. Pierwsze wykłady z TQM prowadziłem dla pracowników firmy A.Blikle, a notatki do tych wykładów stanowiły zaczątki Doktryny jakości.

Centrum Językowo-Tłumaczeniowe „Bukal"

Centrum Językowo-Tłumaczeniowe „Bukal” to szkoła językowa działająca na polskim rynku od 1989 roku. Nasza szkoła to nie tylko różnego rodzaju kursy językowe ale również biuro tłumaczeń i doradztwo językowe. Doświadczenie zbierane od lat pozwala nam rozwijać wachlarz usług i dostosowywać go do potrzeb nieustannie zmieniającego się rynku. Oferta naszej szkoły obejmuje takie języki jak: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, czeski.

.bringMore advertising

.bringMore advertising jest agencją full service. Wyspecjalizowane zespoły doświadczonych strategów, accountów, copywriterów i projektantów sprawiają, że można im zaufać w kwestii identyfikacji wizualnej, strategii marketingowej, przygotowania kampanii reklamowej, eventów, serwisu internetowego czy opracowania materiałów informacyjnych. Zapraszamy do internetowego portfolio projektów, z których klienci oraz sama firma jest szczególnie dumna. Klikając w poszczególne obszary działań można przejrzeć galerię wizualizacji www.bringmore.pl/portfolio

 

OTMIS

Firma OTMIS oferuje:                                                                                                                                         

  • wydruk fotografii cyfrowej do formatu A-3,
  • usług kserograficznych czarno-białych,
  • małej poligrafii (laminowanie, bindowanie, oprawianie prac),
  • przepisywanie prac dyplomowych, magisterskich oraz innych dokumentów.

F.H.U. "DANFI"

Danfi - agencja reklamy i promocji to nowoczesna firma działająca na rynku reklamowym od 1997r. Nasza ponad dziesięcioletnia działalność pozwoliła na zbudowanie zgranego i kreatywnego zespołu pracowników nastawionych na sukces naszych klientów. Swoim doświadczeniem, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem realizujemy nowe przedsięwzięcia pozyskując ciągle nowych zadowolonych klientów, którzy ku naszemu zadowoleniu wracają do nas po nowe projekty i strategie. Służymy fachowym doradztwem w celu efektywnego wykorzystania Państwa budżetu na promocję i reklamę Waszej firmy.

Drukarnia Cyfrowa CYFROWO.COM.PL

Drukarnia powstała w 2005 roku, składa się młodego i dynamicznego zespołem. Specjalnością firmy są druki niskonakładowe – od 1 do 1000 szt. Drukarnia pracuje na najnowocześniejszych urządzeniach drukujących, dzięki czemu potrafi zapewnić bardzo konkurencyjne stawki idące w parze z doskonałą jakością wydruku. Duże doświadczenie i setki stałych Klientów plasuje firmę w czołówce polskich drukarń niskonakładowych.
Jeżeli szukają państwo rzetelnego partnera, który ponad wszystko stawia sobie zadowolenie Klienta, to zachęcamy do kontaktu!