Oferty pracy

Digital Core Design Sp. z o.o. Sp. k. to wiodące laboratoria układów scalonych, specjalizujące się w projektowaniu IP Core i System-on-Chip. Firma systematycznie, od 1999 roku buduje swoją pozycję rynkową dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, wśród których można znaleźć m.in. pierwszy polski procesor 32-bitowy. Jeśli lubisz powtarzalne zadania, schematyczne rozwiązania oraz szefa organizującego Ci czas… nie aplikuj!

Jeśli jednak jest inaczej – dołącz do nas! DCD poszukuje ambitnych pracowników na stanowisko:

INFORMATYK

Zakres obowiązków:

  • programowanie C, C++, Java, Python
  • testowanie aplikacji
  • współpraca z programistami oraz innymi pracownikami działu R&D
  • opracowanie lub rozbudowa istniejących projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub student (informatyka, automatyka, elektronika),
  • znajomość programowania C, C++, Java, Python
  • znajomość środowiska Eclipse
  • znajomość kompilatora GCC
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu kompilatorów C
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, innowacyjnej firmie
  • możliwość tworzenia nieszablonowych rozwiązań i realizacji własnych pomysłów
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość szkoleń i systematycznego podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

ELEKTRONIK

  • tworzenie aplikacji systemów wbudowanych
  • projektowanie systemów opartych na układach FPGA

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub student (elektronika, automatyka, informatyka),
  • znajomość środowisk projektowych i umiejętność programowania układów FPGA
  • znajomość podstaw programowania Verilog, VHDL
  • podstawowa znajomość protokołów transmisji bezprzewodowej WiFi, Bluetooth,  NFC

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie Curriculum Vitae na adres: info@dcd.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm."