Secus Wsparcie Biznesu

Secus Wsparcie Biznesu

- instytucja non-profit zarządzającą siecią inwestorów i przedsiębiorców „Łowcy Biznesu”

- we współpracy z renomowanymi partnerami:

 

- Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie SA,

- Stowarzyszeniem Dyrektorów Finansowych FINEXA,

- Domem Maklerskim Secus Asset Management SA,

- funduszem inwestycyjnym Avanu Venture Capital Management SA,

- oraz firmami doradczymi specjalizującymi się w pozyskiwaniu dotacji unijnych.

Zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców, kadrę zarządzającą, dyrektorów finansowych, udziałowców spółek kapitałowych, właścicieli firm, specjalistów i innych pracowników w przedsiębiorstwach poszukujących finansowania na rozwój, na

cykl bezpłatnych szkoleń

 

Jak skutecznie pozyskać kapitał

w czasach kryzysu i rozwinąć firmę?

 

Jeżeli poszukujesz kapitału na drodze dalszego rozwoju firmy lub na realizację pomysłu na biznes z potencjałem – przyjdź na nasze szkolenie w najbliższym mieście, porozmawiaj z ekspertami, zdobądź kontakty i praktyczną wiedzę!

 

Katowice, 18 kwietnia 2013

Kraków, 19 kwietnia 2013

Wrocław, 24 kwietnia 2013

 

Opis szkolenia Szkolenie będzie dotyczyło praktycznych zagadnień związanych z pozyskiwaniem kapitału na finansowanie inwestycji rozwojowych w przedsiębiorstwach. Prelegenci to doświadczeni menedżerowie, prawnicy i finansiści, którzy opowiedzą o aktualnych możliwościach finansowania działalności z udziałem Giełdy Papierów Wartościowych, zasadach funkcjonowania instytucji takich jak fundusze private equity lub venture capital oraz wciąż jeszcze dostępnych środkach unijnych czy dotacjach z NCBiR. Szkolenie adresowane jest do spółek posiadających potencjał dynamicznego rozwoju oraz przedsiębiorców z interesującymi pomysłami na biznes..

Wszelkich dodatkowych informacji na temat przedsięwzięcia udziela p. Jarosław Mierzwiński, tel. 604-952-417, e-mail: j.mierzwinski@secus.pl oraz p. Marta Poliszuk, Tel. 604 953 216, e-mail: m.poliszuk@secus.pl. W załączeniu przekazujemy agendę oraz charakterystykę prelegentów.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji udziału w szkoleniu poprzez portal www.lowcybiznesu.pl lub telefonicznie 604 952 417/604 953 216

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do 18-go kwietnia 2013 roku.