Spotkajmy się i poznajmy się – biznesowo i inspirująco! Oferta dla każdego przedsiębiorcy!

O Skandynawii opowie dr Jakub Morawiec, adiunkt w Instytucie Historii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W swoich badaniach koncentruje się na dziejach średniowiecznej Skandynawii. Autor książek „Vikings among the Slavs” (Wiedeń 2009), „Wolin w średniowiecznej tradycji skandynawskiej” (Kraków 2010), „Saga o Hallfredzie skaldzie kłopotliwym” (Wrocław 2011), „Knut Wielki. Król Anglii, Danii i Norwegii (Kraków 2013). Wykładał gościnnie na uniwersytetach w Oslo i Reykjaviku. Popularyzator wiedzy o Skandynawii. Współzałożyciel i vice-prezes Stowarzyszenia Polsko-Szwedzkiego „Tillsammans”.

 

W czasie wykładu pt. "Skandynawia regionem kulturalnych i biznesowych inspiracji" poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • skandynawski wzorzec biznesowy i tamtejsza etykieta biznesowa
  • znaczenie dziedzictwa kulturowego w działaniach biznesowych i promocyjnych
  • obyczaj i mentalność mieszkańców Skandynawii

 

Wykład będzie okazją do poznania regionu i jego mieszkańców, głównie przez pryzmat ich aktywności na polu kultury i biznesu. Skandynawskie rozwiązania mogą stać się znakomitym źródłem inspiracji jednocześnie motywować do wspólnych inicjatyw kulturalnych
i biznesowych.

Zapraszamy!

W naszym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Rudzie Śląskiej inspiracje dla biznesu będą przedstawiali zarówno przedsiębiorcy, jak i ludzie ze świata nauki, artyści, którzy wprowadzą uczestników w świat swoich pasji. Tematyka spotkań będzie bardzo wszechstronna, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Po prelekcji zapraszamy do degustacji smakołyków serwowanych w restauracji, co z pewnością umili Wam czas nawiązywania kontaktów, wymiany poglądów, ofert i informacji.

Spotkanie odbędzie się w Rudzie Śląskiej, (dzielnica Godula) w siedzibie Inkubatora przy ul. Karola Goduli 36, sala nr 2 - parter.

Wokół budynku zapewniamy parking.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy jednak zarejestrować się, wysyłając mail na adres info@inkubatorrudzki.pl lub telefonicznie – osoba do kontaktu to Pani Barbara Janoska nr tel. 32 342 22 30 w. 100.