F.H.U. "DANFI"

Danfi - agencja reklamy i promocji to nowoczesna firma działająca na rynku reklamowym od 1997r. Nasza ponad dziesięcioletnia działalność pozwoliła na zbudowanie zgranego i kreatywnego zespołu pracowników nastawionych na sukces naszych klientów. Swoim doświadczeniem, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem realizujemy nowe przedsięwzięcia pozyskując ciągle nowych zadowolonych klientów, którzy ku naszemu zadowoleniu wracają do nas po nowe projekty i strategie. Służymy fachowym doradztwem w celu efektywnego wykorzystania Państwa budżetu na promocję i reklamę Waszej firmy.

Oferujemy szeroki wachlarz usług reklamowych o charakterze kompleksowym od tworzenia identyfikacji wizualnej, promocji marki i produktu, do wykonania, a następnie montażu gotowych realizacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się wprowadzać w życie najnowsze technologie i trendy zapewniając jednocześnie zaangażowanie i wysoką jakość usług.

Naszą misją jest oferować wysoką jakość usług i produktów oraz zapewnić jednocześnie satysfakcję klienta na każdym etapie realizacji zamówienia.